Pozostałe usługi i atrakcje

 

Grill i ognisko

Ognisko w Stacji EkologicznejW bezpośrednim sąsiedztwie budynków Stacji Ekologicznej w Jeziorach znajduje się miejsce przeznaczone do grillowania oraz organizacji ogniska. Miejsce to zapewnia widok na Jezioro Góreckie. W przypadku grillowania Stacja Ekologiczna zapewnia brykiet (choć można również skorzystać z własnego brykietu), a w przypadku organizacji ogniska zapewnione jest drewno, kije służące do smażenia kiełbasek i innych smakołyków, stół biesiadny. Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia na grilla oraz ognisko (catering). Zapewniony jest również nadzór nad bezpiecznym przebiegiem powyższych wydarzeń.


Catering

CateringIstnieje możliwość wyżywienia gości Stacji Ekologicznej w Jeziorach. Serwowane są obiady, śniadania oraz kolacje. Kolacje mogą być również dostosowane do potrzeb organizowanego grillowania lub ogniska. Menu poszczególnych posiłków znajduje się tutaj. Uwzględniane są wymagania żywieniowe wegetarian, wegan, osób z alergiami na określone produkty spożywcze oraz z innymi ograniczeniami w tym zakresie. Wieloletnia współpraca z dostawcą usług cateringowych zapewnia ich wysoką jakość, a przede wszystkim smaczne i zdrowe posiłki.

W przypadku samodzielnego przygotowywania posiłków w kuchni Stacji Ekologicznej w Jeziorach należy przywieźć wszelkie potrzebne w tym celu produkty spożywcze. W Jeziorach nie ma bowiem sklepów.


Transport autokarowy

Grupy szkolne, a także inne zorganizowane grupy gości przyjeżdżające pociągiem, mogą skorzystać z transportu autokarowego z dworca kolejowego w Mosinie, Puszczykówku lub z Poznania, bezpośrednio do Stacji Ekologicznej w Jeziorach.

 

Transport bagażu

Możliwy jest transport bagażu gości ze Stacji Ekologicznej w Jeziorach na dworzec kolejowy w Puszczykówku. Dotyczy to grup idących pieszo ze Stacji Ekologicznej w Jeziorach na dworzec kolejowy w Puszczykówku. Piesze pokonanie tego odcinka zajmuje około godziny (odległość rzędu 5 km). Leśna ścieżka wiedzie wzdłuż drogi z Jezior do Puszczykówka. Jest łatwa do pokonania i bardzo urokliwa. Niemniej, wędrówka bez bagażu jest znacznie łatwiejsza. Bagaże mogą zatem być przewiezione ze Stacji Ekologicznej na dworzec kolejowy w Puszczykówku, gdzie pozostają pod nadzorem, aż do przyjścia ich właścicieli.

 

Pamiątki z Wielkopolskiego Parku Narodowego

W Stacji Ekologicznej w Jeziorach dostępne są wydawnictwa WPN, koszulki, torby i inne pamiątki z logo WPN.

 

Pomoc organizacyjna

Pomoc dotyczy organizacji zwiedzania Muzeum Przyrodniczego Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach (kilkaset metrów od Stacji Ekologicznej). Oferowana jest również pomoc w zakresie organizacji pieszych wycieczek szlakami Wielkopolskiego Parku Narodowego.Chcesz wiedzieć więcej? Nie wahaj się, zadzwoń!

+48 604 522 225

Napisz do nas!

biuro@jeziory.com.pl

© Copyright 2024 by Stacja Ekologiczna w Jeziorach | Polityka cookies

Opracowanie i wdrożenie unka