Stacja Ekologiczna w Jeziorach od wielu lat stanowi miejsce różnorodnej aktywności studentów. Nadal pozostaje ona otwarta na wszelkie inicjatywy i potrzeby w tym zakresie, jak choćby:

  • realizacja ćwiczeń terenowych wynikających z programu nauczania. Stacja Ekologiczna stanowi bazę noclegową, jak również miejsce realizacji zajęć, zarówno terenowych, jak i kameralnych z wykorzystaniem sali konferencyjnej,
  • organizacja wszelkich szkoleń, kursów, warsztatów, zjazdów i spotkań nie związanych bezpośrednio z realizowanym programem studiów,
  • pobyt związany z prowadzonymi badaniami, obserwacjami, itp.

W realizacji zajęć cenne ułatwienie stanowi sala konferencyjna Stacji Ekologicznej, wyposażona w sprzęt multimedialny, nagłośnienie, tradycyjną tablicę kredową oraz przenośną tablicę do pisania zmywalnymi flamastrami lub na przypinanych do tej tablicy arkuszach papieru.

Stacja Ekologiczna może jednak stanowić nie tylko bazę noclegową, nie tylko miejsce realizacji zajęć, warsztatów, zjazdów i podobnych aktywności, ale także miejsce wyżywienia grupy i dodatkowych atrakcji, jak ognisko lub grill. Więcej na ten temat przeczytasz w: Pozostałe usługi i atrakcje. Pobyt grupy może być również uatrakcyjniony poprzez realizację wybranych zajęć z cyklu „Na tropach przyrody”. W przypadku grup nocujących z własnym programem pobytu znakomicie sprawdzają się warsztaty „Na tropach nocnych zwierząt”. Pozwalają na interesujące zagospodarowanie godzin wieczornych, a przy okazji usłyszenie tego, co zwykle dla ludzkiego ucha pozostaje niesłyszalne – nietoperzy, a przy odrobinie szczęścia również sów.

Pobyt w Stacji Ekologicznej bez wątpienia zostanie uatrakcyjniony swoistym urokiem budynku Stacji wzniesionego przed I Wojną Światową, a nade wszystko urokami jego otoczenia. Więcej na ten temat znajdziesz w: Położenie Stacji Ekologicznej. Wszystkie powyższe uwarunkowania pozwalają znakomicie zagospodarować spędzany w Stacji czas, dodając mu unikatowego klimatu i nastroju. Wiedzą o tym choćby studenckie koła naukowe organizujące w Jeziorach swoje coroczne spotkania i zjazdy.

Chcesz wiedzieć więcej? Nie wahaj się, zadzwoń!

+48 604 522 225

Napisz do nas!

biuro@jeziory.com.pl

© Copyright 2024 by Stacja Ekologiczna w Jeziorach | Polityka cookies

Opracowanie i wdrożenie unka