tulona lasem w innych barwach o każdej porze roku. To wyjątkowe miejsce oferuje niepowtarzalny klimat i nastój wszelkim wydarzeniom.

Stacja Ekologiczna w Jeziorach to miejsce wyjątkowe dla organizacji różnorodnych szkoleń, kursów, zjazdów, a nawet konferencji. Sprzyja temu sala konferencyjna wyposażona w sprzęt multimedialny oraz baza noclegowa wraz z dobrze wyposażoną kuchnią i stołówką, pozwalająca na przenocowanie nawet 40 gości.

Stacja Ekologiczna w Jeziorach – otulona lasem w innych barwach o każdej porze roku. To wyjątkowe miejsce oferuje niepowtarzalny klimat i nastój wszelkim wydarzeniom.

Jednak tym, co wyróżnia Stację Ekologiczną w Jeziorach na tle wielu innych ośrodków oferujących możliwość organizacji różnorodnych wydarzeń, jest jej charakter oraz położenie. Wybudowany przed I Wojna Światową obiekt posiada bowiem wyjątkową specyfikę, a zarazem znajduje się w sercu Wielkopolskiego Parku Narodowego, tuż przy brzegu Jeziora Góreckiego - najpiękniejszego jeziora w Parku. Stąd blisko do wielu urokliwych miejsc pozwalających na odpoczynek i relaks, dłuższy lub krótszy spacer, czy też chwilę wytchnienia dla siebie. Więcej na ten temat przeczytasz w: Położenie Stacji Ekologicznej.

Ponad to, pobyt w Stacji Ekologicznej można uatrakcyjnić organizacją grilla lub ogniska, o czym więcej przeczytasz w: Pozostałe usługi i atrakcje.

Pobyt gości może być również wzbogacony poprzez realizację wybranych zajęć z cyklu „Na tropach przyrody”. W przypadku grup nocujących, z własnym programem pobytu, znakomicie sprawdzają się warsztaty „Na tropach nocnych zwierząt” – niezależnie od zainteresowań i programu pobytu gości. Pozwalają na nietypowe zagospodarowanie godzin wieczornych, a przy okazji usłyszenie tego, co zwykle dla ludzkiego ucha pozostaje niesłyszalne – nietoperzy, a przy odrobinie szczęścia również sów. Jednak wszystkie powyższe uwarunkowania w pełni można docenić dopiero przebywając w Stacji Ekologicznej w Jeziorach – choćby przez chwilę.

Jeśli zatem planowane przez Ciebie wydarzenie wpisuje się w techniczne i lokalowe możliwości Stacji Ekologicznej w Jeziorach, to jej otoczenie zdecydowanie to wydarzenie uatrakcyjni, dodając mu niepowtarzalnego klimatu i nastroju.

Poniżej znajduje się kilka kadrów z wydarzeń zorganizowanych w sali konferencyjnej Stacji Ekologicznej w Jeziorach. Więcej fotografii oraz informacji na temat sali znajdziesz w: Sala konferencyjna.

© Copyright 2024 by Stacja Ekologiczna w Jeziorach | Polityka cookies

Opracowanie i wdrożenie unka